evden eve taşımacılık sigortası

Gaziantep Sigortalı evden eve Taşıma

Evden eve Şehiriçi Taşımada Ve Şehirler Arası Nakliyede En Çok merek edilen konulardan biri ise Taşıma poliçeleri kırılma çizilmeye karşı Herhangi bir hasar olduğunda poliçe bu hasarı karşılarmı? Bu soru evden eve taşı yaptıracak Müşterilerimizin ilk Bahsettiği konulardan birisi. Biz bu konuda Müşterilerimize aynen şu cevabı aktarmaktayız.

Gaziantep evden eve sigortalı taşımacılıkta sigorta Poliçesi sadece Yangın, Kaza Çalınma, Gibi durumlara devreye giren bir sistemdir Bu sistemde ancak Şehirler arası evden eve taşımacılık için Geçerlidir. Örneğin Firmamız Güneydoğu Trans evden eve taşıma aracı eşyalarınızı Gaziantepten istanbula Nakliyesini yapıyor. Yplda kaza, yangın, Veya çalınma meydana geldi Bu durumda hemen sigorta şirketi aranır yani evden eve taşımacılık sigortası sorumlu firma bir sigorta experi istenir ve gelen exper olay yerinde tutanak hazırlar zarar gören tüm eşyaların analizini yaparak yazılı bir şekilde tutanağa kaydeder ve araç içerisinde zarar görülen eşyaların nekadar hasarı var ise bu zarar sigorta şirketi tarafından Bizim standart Yaptırdığımız 30,000 TL değerindeki polçemiz karşılığında 30.000 teleye kadar hasarı karşılanır.

Gaziantepte Şehir içi evden eve taşıma yapılırken veya tüm Türkiyede Şehiriçi evden eve nakliyede sigortalı Taşıma Yasal olarak yoktur Yani sigorta yönetmeliğinde mevcut değildir Ancak Firmanın verdiği Garantili evden eve İstisna Buda Firmaların Fiyat verirken bu riski Göze alıp iki katı fiyat vermelerine sebep olacaktır.

Evlerinizi ve tüm eşyalarınız şehirlerarası evden eve nakliyatta taşıyalım bizim için fark etmez ama her şartta evinizi GÜNEYDOĞU TRANS olarak en güzel şekilde ambalajlama ve streç işlemlerinden sonra kesinlikle sigortalı olarak taşırız. Bu sigorta diğer firmaların müşterileri yanıltmak veya kaba bir deyim ile dolandırmak amacıyla söyledikleri gibi %100 full sigorta değildir. Sigortamız 30.000 TL'ye kadar bir meblayı karşılar. Bu meblayıda araç yolda giderken her hangi bir kazaya karışırsa yada araçta yangın çıkarsa yada deprem, sel ve doğal afet gibi durumlarda eviniz eşyalarından değeri 30.000 TL'ye kadar olan eşyalarınızı karşılar dürüstlük namına bu hususları burada bildirmede kendimizi sorumlu olarak görüyoruz.

Gaziantepevden Eve Taşımacılık

Sosyal medyada gaziantepevdeneve