Gaziantep evden eve taşıma

Gaziantep evden eve taşıma

Gaziantep evden eve firması Güneudoğu Trans olarak Yaptığımız çalışmada önceliğimiz Müşteri memnuniyetidir. Müşterimizin istek ve talepleri doğrultusunda hizmetimizde sınır koymuyoruz. Gaziantep evden eve taşımacılık şirketimiz evinizi adresinizden alıp gideceğiniz yeni adresinize teslim etme çalışmasıdır. Müşterilerimiz referans yoluyla veya internetten bizlere ulaşarak evini taıttırmak için fiyat alır. Telefonlarımızın başında sizlere evden eve taşımacılıkla alakalı tüm bilgileri vermek adına bir personelimiz 7/24 telefondan sizlere bilgi vermektedir. Taşınacak olan ev, büro hastane, okul, fabrika, vs herne taşınacak ise nitelikleri önce değerlendirilir.

Taşınacak olan eve Gelip bakmalıyız

Telefondan alınan bilgiler tabi yeterli kalmayıp eşyalarınıza bakmamız en sağlıklı sonuçlar elde etmemizi sağlar Gaziantep evden eve taşımacılık exper elemanımız sizden adres bilgilerinizi alarak uygun bir saat programı yaparak söz verilen saatte adresinize gelip eşyalarınızın niteliğini analiz eder ve evinizde neler bizim tarafımızdan toplanır neler toplanmaz bunların bilgileri sizlere aktarılır ve eğer taşınacak olan eviniz yüksek kat ise asansör kurulmya müsaitmidir bunu inceler eğer asansör kullnmaya müsaitse daireniz bu taldirde çalışmamızın içine Gaziantep asansörlü evden eve taşımacılık devreye girer.

Taşınacakta neler yapılır neler yapılmaz?

Daha sonra exprerimiz Firmamızın yapmayacağı şeylerden bahseder. Örneğin evden eve taşımacılıkta Klima sökülüp montajı yapılmaz. Para kasası taşınmaz, odun kömür taşınmaz, Talep edilmediği takdirde mutfak ürünleri yani kırılacaklar kıyafetler toplanmaz ( ancak istenildiği takdirde toplamalı evden eve taşıma sistemi dediğimiz çalışma ile bayan elemanlarımız taşınma gününden bir gün önce toplama yapabilirler buda extra bir maliyettir) avizeler sökülüp takılmaz, tivi bağlantısı yapılmaz, Duvarlara pano ayna tablo gibi şeylerin montajı yapılmaz vs, tüm bilgiler müşteriye verilir.

Evden eve Taşımacılık Sözleşmesi?

Personnelimiz Fiyatlandırma yaparak müşteriye sunar mutabakat sağladığı takdirde Gaziantep evden eve taşımacılık sözleşmesini hazırlayarak müşteriye teslim eder ve evden eve taşıma tarihine araç ve personel programı yapılır o tarihte araçlarımızdan birisi verilen adrese yönlendirilir. personellerimiz adrese yanaştığında ambalaj mağzemeleriyle tÜm eşyalarını paketler ve araca yükleyerek gideceği adrese doğru yol alır ve aynı günde teslim eder.

Gaziantepevden Eve Taşımacılık

Sosyal medyada gaziantepevdeneve